perfumy

Perfumy Boss – pomysł na prezent dla bliskiej osoby

Gdy trzeba coś podarować bliskiej osobie, zastanawiamy się co będzie najlepsze i sprawi jej radość. Trafionym rozwiązaniem może okazać się coś, co pasuje do usposobienia obdarowanej osoby. Takim prezentem mogą być perfumy Boss, których zapach podkreślać będzie wyjątkową osobowość ukochanej osoby. Dodatkowo damy jej do zrozumienia, iż znamy ją i jej potrzeby.

Wybór zapachu musi być zgodny z charakterem, oczekiwaniami i stylem życia. Dlatego, jeśli ktoś jest szczególnie bliski naszemu sercu i dobrze go znamy, możemy ofiarować mu perfumy Boss, które pobudzają zmysły i przynoszą oczekiwaną satysfakcję. Nie wypada obdarowywać perfumami osoby, którą słabo znamy. Może się bowiem okazać, iż będzie to prezent zupełnie nie trafiony. Przede wszystkim, zapach to dla niektórych rzecz intymna. Można tu popełnić pomyłkę i wybrać perfumy, które w ogóle nie pasują do typu osobowości osoby, której je wręczymy. Nietrafiony prezent niestety kończy przykryty stertą kurzu i nie ogląda światła dziennego. Nikt nie może czuć dyskomfortu nosząc na sobie zapach, który go drażni i do niego nie pasuje. Przy wyborze perfum uwzględniamy więc płeć, wiek, styl życia i fakt, jak długo kogoś znamy i czy prezent nie będzie faux pas. Zazwyczaj perfumy kierujemy do osoby, która jest szczególnie nam bliska. Może to być mama, córka, żona czy partnerka. Znamy wtedy upodobania tej osoby i wiemy, że nie sprawimy naszym prezentem zawodu. Nie należy w tej kwestii eksperymentować na własną rękę gdyż możemy wprowadzić kogoś w zakłopotanie. Osoba, która otrzyma taki prezent nie będzie chciała go używać, a ten, kto go podarował będzie oczywiście tego od niej oczekiwał.

I tu nastąpi zgrzyt. Bo jak delikatnie i dyplomatycznie powiedzieć komuś, że nie podoba nam się prezent, który od niego otrzymaliśmy? Przede wszystkim jak tego dokonać by kogoś nie urazić? Perfumy to przecież całkiem spory wydatek. Ktoś kto, kupił taki prezent nie poszedł na łatwiznę tylko naprawdę się postarał. Dlatego warto wybierać markę perfum, co do których mamy pewność, że są lubiane przez kogoś, kto je otrzyma. Warto pamiętać też o tym, aby zastanawiając się nad zakupem, zdać się raczej na swój instynkt, niż na radę sprzedawcy. Ten nie zna przecież osoby dla której mają być zakupione perfumy. Może polecić coś na chybił trafił i niestety tym razem nie trafić. Jeżeli już jesteśmy zdecydowani na zakup perfum jako prezent, kupujmy wyłącznie oryginalne podróbki. Jeżeli komuś to zadanie wyda się zbyt skomplikowane, może warto zakupić bon podarunkowy do dobrej perfumerii i pozwolić bliskiej osobie na samodzielny wybór. Takie rozwiązanie nie doprowadzi do żadnej pomyłki. Ktoś, kto sam dokona wyboru będzie wiedział czego szuka i co go ucieszy. Perfumy są przecież często traktowane jako część garderoby, a odzież musi na człowieku doskonale leżeć. Nie istotne będzie tu ładne i kolorowe pudełko, bo w perfumach istotą jest nuta zapachowa. To ona musi idealnie współgrać z typem człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *